REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

 • 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE.

Właścicielem sklepu internetowego TRUST HEMP jest PAULINA SZMERK prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą HERBA SFERO NIP 8762327502 z siedzibą w 86-302 Mały Rudnik, ul. Frezjowa 19

KONTAKT :

info@trust-hemp.com

tel 507693312

Niniejszy Regulamin reguluje kwestie zawierania Umowy, składania Zamówień, dostawy Produktów, procedurę postępowania w przypadku Produktów wadliwych, ograniczenie naszej odpowiedzialności. Złożenie zamówienia na naszej Stronie Internetowej jest równoznaczne z akceptacją wszystkich postanowień Regulaminu.

 Słownik pojęć zawartych w Regulaminie:

„Umowa” – zaakceptowane przez nas Zamówienie zgodne z niniejszym regulaminem.

„Klient” – osoba fizyczna składająca Zamówienie na naszej Stronie

„Strona” – Sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.trust-hemp.com

„Zamówienie” – oświadczenie woli Klienta, zmierzające bezpośrednio do zawarcia Umowy sprzedaży, określające w szczególności rodzaj i liczbę Towaru. „Potwierdzenie Zamówienia” – e-mail dostarczany do Klienta na adres e-mail (podany przez Klienta w formularzu zamówienia) potwierdzający wpłynięcie Zamówienia

„Towar” – produkt dostępny w ofercie naszego Sklepu

„Sklep Internetowy” –  Sklep internetowy znajdujący się pod adresem 

WWW.TRUST-HEMP.COM

„Koszyk” – lista wybranych przez klienta towarów na naszej Stronie

Każda zmiana regulaminu będzie publikowana na naszej Stronie Internetowej w zakładce Regulamin.

Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim.

 • 2. LEGALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO.

Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie są legalne na terenie Polski jak i EU.

Sklep nie bierze odpowiedzialności za wykorzystywanie produktów niezgodnie z prawem.

Wszelkie materiały informacyjne i promocyjne, które są umieszczone na Stronach internetowych sklepu WWW.TRUST-HEMP.COM, w Katalogu jak i na opakowaniach produktów oraz na stronie internetowej WWW.TRUST-HEMP.COM, mają wyłącznie charakter edukacyjny, nie mają na celu zachęcania do jakichkolwiek działań niezgodnych z prawem.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe oryginalnie zapakowane, wolne od wszelkich wad.

Informacje zawarte na stronie są wyłącznie źródłem informacji i nie mogą być używane w celach diagnostycznych lub terapeutycznych. Informacje te nie zastąpią kontaktu pacjenta z lekarzem i nie mogą być wykorzystywane jako substytut profesjonalnego leczenia. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji dotyczących leczenia, należy skonsultować się z lekarzem. 

 • 3. ZASADY KORZYSTANIA ZE SKLEPU INTERNETOWEGO.

Składając Zamówienie Klient oświadcza, że:
a) Ma ukończone 18 lat
b) Zapoznał się i akceptuje treść niniejszego regulaminu
c) Nie ma zamiaru wykorzystać zakupionych Towarów niezgodnie z obowiązującym prawem
d) Bierze na siebie pełną odpowiedzialność odnośnie regulacji importowych oraz celnych obowiązujących w miejscu, do którego zamawia produkty
e) Upewnił się, czy dany Produkt który chce zamówić jest legalny w jego kraju
f)  Podane przez niego informacje w formularzu zamówienia są rzetelne i nie wprowadzające w błąd
g)  Zgadza się na otrzymywanie informacji dotyczących zamówień w myśli ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu  usług drogą elektroniczną.

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia na stronie WWW.TRUST-HEMP.COM określenie formy płatności i przesłanie zamówienia.

Przyjęcie przez Sklep internetowy zamówienia jest potwierdzane e-mailem wysyłanym pod adres e-mail podany przez Klienta w formularzu zamówienia. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi w momencie wysłania przez Sklep Potwierdzenia Zamówienia.

Sklep Internetowy przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni w roku. Zamówienia składane w niedziele i święta, będą rozpatrywane w pierwszy dzień roboczy następujący po dniu złożenia Zamówienia.

Ceny podawane w Sklepie internetowym, są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT i nie zawierają opłaty za wysyłkę Towaru. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia Zamówienia.

Nie jesteśmy zobowiązani dostarczenia Produktu dopóki nie wyślemy Potwierdzenia Zamówienia.

 • 4. PRZESYŁKI

Przesyłki realizowane są pod adres podany przez Klienta w Formularzu Zamówienia lub do wybranego przez klienta Paczkomatu (jeżeli taka opcja została wybrana w Formularzu Zamówienia).

Przesyłki są zapakowane przez nas w sposób uniemożliwiający rozpoznanie ich zawartości oraz zabezpieczone przed uszkodzeniem ich zawartości.

Wszystkie produkty są sprawdzane przed wysyłką do klienta i nie mogą zawierać wad.

Przesyłki płatne z góry wysyłane są w dniu zaksięgowania wpłaty lub w następny dzień roboczy.

W chwili dostarczenia Przesyłki możesz zostać poproszony o podpisanie potwierdzenia odbioru. W momencie odebrania Przesyłki zobowiązujesz się sprawdzić czy produkt nie ma usterek, wad i uszkodzeń wynikających z transportu.

Od momentu doręczenia Przesyłki nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zniszczenie/uszkodzenie produktu.

Możemy odstąpić od Umowy, jeżeli Produkt z jakiegokolwiek powodu nie jest aktualnie dostępny. W takim przypadku powiadomimy Cię o tym i zwrócimy wszelkie należne z tego tytułu płatności lub jeżeli będziesz zainteresowany zaproponujemy Ci podobne produkty.

Czas dostawy przesyłki uzależniony jest od wybranej opcji dostawy.

 

Pobraniówki (termin od złożenia zamówienia):
Kurier:  1-2 dni robocze
Płatność z góry (termin od zaksięgowania wpłaty)
Kurier:  1-2 dni robocze
Paczkomat:  1-3 dni robocze
Poczta Polska (Polecony priorytetowy): 2-3 dni robocze

 • 5. PŁATNOŚCI

Akceptujemy następujące formy płatności:
a) Przelew na konto (wysyłka pocztą polską, kurierem, paczkomatem )

b) płatnść PayU

Przy wybraniu opcji płatności z góry (kurier, poczta polska, paczkomat) zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu przelewu na kwotę podaną w Potwierdzeniu Zamówienia, na wskazane konto bankowe, w tytule przelewu proszę o podanie Numeru Zamówienia

 • 6. REKLAMACJE I ZWROT TOWARÓW

Wszystkie towary zakupione w naszym sklepie zamawiający ma prawo zwrócić poprzez odstąpienie od umowy bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

W tym celu należy również w tym terminie poinformować sklep o chęci dokonania zwrotu, następnie odesłać dany produkt w ciągu 7 dni o zgłoszenia chęci dokonania zwrotu. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie produktu w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.

 Po przyjęciu zwrotu sklep zwróci równowartość ceny zakupu towaru (bez kosztów wysyłki) w ciągu 7 dni roboczych dokonując przelewu na podany przez klienta nr rachunku bankowego.

 • 7. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Wypełnione dane osobowe w Formularzu Zamówienia (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.), podawane są dobrowolnie oraz będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury.

 

Odbiorcami danych osobowych Klientów Sklepu internetowego www.trust-hemp.com  mogą być: 

 1. W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu dostawy przesyłką pocztową, przesyłką paczkomatową lub przesyłką kurierską, Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.

 2. W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu płatności elektronicznych lub kartą płatniczą Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta, wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie internetowym.

 

 

Dane osobowe Kupującego chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych oraz nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom do celów innych niż związanych z realizacją zamówienia.

Klient jest uprawniony do dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Szanujemy prywatność Klientów i jesteśmy przeciwni wykorzystywaniu prywatnych danych klientów sklepu internetowego do celów reklamowych.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Klienta jest Sprzedający.

Do prawidłowego funkcjonowania sklep internetowy WWW.TRUST-HEMP.COM wykorzystuje pliki cookies. Są to pliki, które pozwalają na identyfikację Kupującego przez system elektroniczny i usprawniają działanie pewnych funkcji sklepu, takich jak automatyczne uzupełnianie. Można wyłączyć pliki cookies – szczegółowe informacje na ten temat dostępne są w zakładce pomoc w przeglądarce internetowej.

 • 8. Usługi nieodpłatne

1.Sprzedawca świadczy na rzecz Klientów, drogą elektroniczną usługi nieodpłatne:

a)Formularz kontaktowy;

 1. b) Newsletter;

2.Usługi wskazane w §10 ust. 1 powyżej świadczone są 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

 1. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wyboru i zmiany rodzaju, form, czasu oraz sposobu udzielania dostępu do wybranych wymienionych usług, o czym poinformuje Klientów w sposób właściwy dla zmiany Regulaminu.

4.Usługa Formularz kontaktowy polega na wysłaniu za pomocą formularza umieszczonego na Stronie Internetowej Sklepu wiadomości do Sprzedawcy.

5.Rezygnacja z usługi nieodpłatnej Formularz kontaktowy, możliwa jest w każdej chwili i polega na zaprzestaniu wysyłania zapytań do Sprzedawcy.

6.Z usługi Newsletter może skorzystać każdy Klient, który wprowadzi swój adres poczty elektronicznej, wykorzystując w tym celu formularz zamówienia, udostępniony przez Sprzedawcę podczas składania zamówienia na Stronie Internetowej Sklepu. Następnie Klient otrzymuje niezwłocznie, drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu zamówienia potwierdzenie przez Sprzedawcę. Z tą chwilą zawarta zostaje umowa o świadczenie drogą elektroniczną usługi Newsletter.

7.Usługa Newsletter polega na przesyłaniu przez Sprzedawcę, na adres poczty elektronicznej, wiadomości w formie elektronicznej zawierającej informacje o nowych produktach lub usługach w ofercie Sprzedawcy. Newsletter przesyłany jest przez Sprzedawcę do wszystkich Klientów, którzy dokonali subskrypcji.

 1. Każdy Newsletter kierowany do danych Klientów zawiera, w szczególności: informację o nadawcy, wypełnione pole „temat”, określające treść przesyłki oraz informację o możliwości i sposobie rezygnacji z usługi nieodpłatnej Newsletter.

9.Klient może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania Newsletter’a przez wypisanie się z subskrypcji za pośrednictwem odnośnika zamieszczonego w każdej wiadomości elektronicznej wysłanej w ramach usługi Newsletter lub za pośrednictwem aktywacji odpowiedniego pola w Koncie Klienta.

 • 9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Niniejszy Regulamin został sporządzony na podstawie obowiązujących przepisów prawa polskiego. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem a także w zakresie w jakim regulamin okazałby się sprzeczny z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa stosuje się przepisy prawa polskiego