natura dobra na wszystko

Dlaczego stawiamy na konopie?

Open your mind for new horizons

Od lat zgłębiamy wiedzę na temat leczniczych i terapeutycznych właściwości konopi.

Łączymy wiedzę z pasją i pomagamy odkrywać niezwykłe,

prozdrowotne zastosowania tej rośliny.

Chcemy podzielić się naszymi odkryciami i informacjami zdobytymi na przestrzeni lat, a naszym celem jest pokazanie prawdziwego oblicza konopi i ich drogocennych właściwości dla zdrowia. Wszystko to za pomocą rozszerzania wiedzy, edukowania i dzielenia się faktami na temat zalet konopi i sposobów ich wykorzystania w codziennym życiu i codziennej pielęgnacji, jak w przypadku kosmetyków konopnych.

 

Wynikiem połączenia pasji do konopiświadomością niesamowitych właściwości terapeutycznych tej rośliny oraz chęci dzielenia się tym, co dobre jest  nasz sklep TRUST HEMP. Staramy się pokazywać i odkłamywać konopie, poprzez dzielenie się informacjami na temat konopi, ich atutów oraz sposobów wykorzystania na co dzień.  Znajdziesz u nas szeroki wybór produktów konopnych: oleje CBD, susz konopny, kosmetyki ale również akcesoria konopne w postaci młynków, saszetek na zioła.

Sklep Trust Hemp to również szeroki wybór waporyzatorów przenośnych jak i stacjonarnych. W naszym sklepie znajdziecie również zioła, mieszanki zapachowe Herba Sfero oraz inne produkty służące do aromaterapii: kadzidła, zioła, Palo Santo..

Zgłębiając wiedzę na temat konopi okazało się, że są jedną z najbardziej wszechstronnych, wielofunkcyjnych  i szeroko rozpowszechnionych roślin na świecie,  a jej właściwości wpływają na różnorakie  użytkowanie w  każdej dziedzinie życia.

Poszukując odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące konopi zaczęliśmy odkrywać coraz bardziej niesamowite właściwości tej rośliny. Zdumiewający jest fakt, że konopie mogą stanowić doskonałe źródło pożywienia, jednocześnie będąc idealnym surowcem przemysłowym. Konopie znajdują zastosowanie w budownictwie, włókiennictwie, mogą być używane jako materiał opałowy, można stworzyć z niego plastyk,  (który np. obecnie jest wykorzystywany zaczynając od okularów, deskorolek.. do budowy kompozytów ścian samochodów, samolotów). 

jedyna taka roślina

Postęp metod badawczych pozwolił na lepsze poznanie właściwości, a także  na coraz dokładniejsze  poznanie związków aktywnych występujących w konopiach – kannabinoidów, flawonoidów, terpenów a także innych i ich oddziaływania na układ endokannabinoidowy oraz na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. 

Odkrywanie właściwości oraz mechanizów działania następnie przekłada się na coraz większe bezpieczeństwo zastosowania ich w lecznictwie oraz profilaktyce niektórych chorób. W ostatnich latach można zaobserwować wzrost zainteresowania medycznymi  oraz prozdrowotnymi właściwościami konopi,  docenia się jej walory terapeutyczne.

  Pozdrawiam Paulina  i zespół Trust Hemp

Open your mind for new horizos