Produkty konopne | Olej CBD | Olej CBG | Kosmetyki konopne | Susz konopny | Zioła 

Waporyzatory | Aromaterapia | Wiedza konopna 

 

 
O nas

 TRUST HEMP to sklep konopny poświęcony naturopatii, aromaterapii, szeroko pojętym ziołom a przede wszystkim konopiom. 


TRUST HEMP to internetowy sklep z produktami konopnymi, który jest wynikiem połączenia pasji do konopiświadomością niesamowitych właściwości terapeutycznych tej rośliny oraz chęci dzielenia się tym, co dobre. Staramy się pokazywać i odkłamywać konopie, poprzez dzielenie się informacjami na temat konopi, ich atutów oraz sposobów wykorzystania na co dzień.  Znajdziesz u nas szeroki wybór produktów konopnych: oleje CBD, susz konopny, kosmetyki ale również akcesoria konopne w postaci młynków, saszetek na zioła. Sklep Trust Hemp to również szeroki wybór waporyzatorów przenośnych jak i stacjonarnych. W naszym sklepie znajdziecie również zioła, mieszanki zapachowe Herba Sfero oraz inne produkty służące do aromaterapii: kadzidła, zioła, Palo Santo.

 

 


 

Zgłębiając wiedzę na temat konopi okazało się, że są jedną z najbardziej wszechstronnych, wielofunkcyjnych  i szeroko rozpowszechnionych roślin na świecie,  a jej właściwości wpływają na różnorakie  użytkowanie w  każdej dziedzinie życia.

Poszukując odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące konopi zaczęliśmy odkrywać coraz bardziej niesamowite właściwości tej rośliny. Zdumiewający jest fakt, że konopie mogą stanowić doskonałe źródło pożywienia, jednocześnie będąc idealnym surowcem przemysłowym. Konopie znajdują zastosowanie w budownictwie, włókiennictwie, mogą być używane jako materiał opałowy, można stworzyć z niego plastyk,  (który np. obecnie jest wykorzystywany zaczynając od okularów, deskorolek.. do budowy kompozytów ścian samochodów, samolotów). 

Jedyna taka roślina.

Postęp metod badawczych pozwolił na lepsze poznanie właściwości, a także  na coraz dokładniejsze  poznanie związków aktywnych występujących w konopiach - kannabinoidów, flawonoidów, terpenów a także innych i ich oddziaływania na układ endokannabinoidowy oraz na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. 

Odkrywanie właściwości oraz mechanizów działania następnie przekłada się na coraz większe bezpieczeństwo zastosowania ich w lecznictwie oraz profilaktyce niektórych chorób. W ostatnich latach można zaobserwować wzrost zainteresowania medycznymi  oraz prozdrowotnymi właściwościami konopi,  docenia się jej walory terapeutyczne.

 

 


 

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat ziół,

konopi, aromaterapii zapraszamy na  www.herbasfero.com

 


  Pozdrawiam Paulina  i zespół Trust Hemp

DOŁĄCZ DO KLUBU KONOPNEGO
PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL, JEŻELI CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH, PROMOCJACH, KONOPNYCH PRZEPISACH I WARSZTATACH!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl