Zastanawiasz się gdzie znaleźć cenną dawkę konopnej wiedzy? Nie wiesz czym są kannabinoidy? Czym jest układ endokannabinoidowy i efekt synergii? Szukasz przepisów konopnych? Zastanawiasz się jak zrobić ekstrakty konopne? Jakie związki występują w konopiach?

 

Książka KONOPNE ABC- GDZIE TEORIA ŁĄCZY SIĘ Z PRAKTYKĄ 

to poradnik konopny, w którym znajdziesz odpowiedź na powyższe pytania.

 


 


 Książka KONOPNE ABC - GDZIE TEORIA ŁĄCZY SIĘ Z PRAKTYKĄ to przewodnik po świecie konopnym, znajdziesz tam informacje na temat związków występujących w konopiach, poznasz działanie układu endokannabinoidowego, historię medycznego stosowania konopi, ale co najważniejsze e-book pozwoli przejść w prosty sposób do działania! Jeśli zastanawiasz się ile konopi jest w konopi, czym jest dekarboksylacja i jak ją zrobić, a przede wszystkim jak wykonać domowe ekstrakcje to ten poradnik jest dla Ciebie. Dodatkowo w e-booku znajdziesz rozdziała poświęcony kuchni konopnej, gdzie będą na Ciebie czekać przykładowe przepisy z dodatkiem konopi! Konopie w kuchni to bardzo cenny składnik, bogaty w kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, aminokwasy, białko, błonnik, cenne witaminy i minerały czynią konopie prawdziwym Superfood. Warto sięgnąć po konopie i wypróbować nowe przepisy. Konopne ABC to książka, w której  można znaleźć przepisy na masło konopne, olej konopny, macerat konopny, mąkę konopną, a nawet nalewką konopną czy olej RSO. Jest to poradnik dla osób pragnących zgłębić wiedzę na temat konopi, dla pacjentów medycznej marihuany zastanawiających się w jaki sposób stosować konopie w celach prozdrowotnych.

 

 

DZIĘKI TEJ KONOPNEJ KSIĄŻCE


  • Poznasz historię medycznego zastosowania konopi

  • Dowiesz się w jaki sposób konopie działają na nasze ciało

  • Poznasz substancje występujące w konopiach i ich właściwości

  • Zdobędziesz informacje niezbędne do przeprowadzenie dekarboksylacji

  • Nauczysz się przeliczać stężenie procentowe ekstraktów, jak również dowiesz się ile konopi jest w konopi, czyli ile mg kannabinoidów znajdzie się w jednej porcji. Dzięki czemu dopasujesz odpowiednie dawkowanie dla własnych potrzeb

  • Nauczysz się w jaki sposób samodzielnie przyrządzać np ekstrakty, maceraty, nalewkę, miód, mleko, pyłek konopny

  • Poznasz przykładowe zastosowanie konopnych ekstraktów w codziennym użyciu

  • Zgłębisz tajniki kuchni konopnej

  • Dowiesz się jakie właściwości odżywcze posiadają konopie siewne 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl