W naszym sklepie konopnym znajdziecie bardzo ciekawe akcesoria dla miłośników konopi, ale i nie tylko. Dodatki i akcesoria konopne to idealny pomysł na prezent, ale również możemy zrobić sobie przyjemną niespodziankę. Dla osób dbających o odpowiednie przechowywanie ziół mamy eleganckie skórzane saszetki, drewniane młynki do ziół, a także cudownie pachnące Palo Santo.

Wszystkie akcesoria zadowolą każdego zwolennika natury.

Młynek do suszu jest nietypowy i oryginalny. Grinder jest wykonany z drzewa różanego, które zadziwia swoimi leczniczymi właściwościami. Drzewo różane słynie z właściwości antyspetycznych, bakteriobójczych, pobudzających i oczyszczających. Solidnie wykonany młynek do ziół zachwyca przyjemnym zapachem i lekkością mielenia suszu. Na pewno zadowoli każdą osobę, której zależy na naturalnym wyglądzie i praktyczności.

Eleganckie saszetki na tytoń lub zioła są dobrym pomysłem dla pań i panów. Uniwersalny wygląd, dobre wykończenie i niewielki rozmiar sprawia, że zarówno zmieszczą się do dużej kieszeni spodni jak i do damskiej torebki. Ogromnym atutem tych torebek jest to, że są wykonane z materiału, który zabezpiecza przed wysychaniem, dzięki czemu pozwala zachować świeżość na długi czas.

Są młynki do suszu, są torebki w stylu pouch, czas zatem na konopne bibułki RAW. Mamy świadomość tego, jak bardzo lubicie bletki RAW, dlatego na naszej stronie możliwy jest zakup całego kartonu papierków. Papier konopny jest ekologiczny, przyjazny środowisku, naturalny. Z niezwykłą łatwością roluje się w palcach, spala się powoli.

Na naszej stronie zagościło również Palo Santo, czyli Święte Drzewo z Peru. Jego użytkowanie jest niezwykle proste, wystarczy podpalić końcówkę drewienka, poczekać aż zapali się a następnie poruszać drewienkiem lub zgasić płomień i zrelaksować się. Naturalne kadzidło znane jest z właściwości oczyszczających.

Naturalne akcesoria oraz akcesoria konopne dostępne w TRUST-HEMP.COM z pewnością przypadną do gustu każdemu.